Nurcan Gültaşlar ben.1998 de Marmara Ünıversitesinden mezun oldum sonra Anadolu Üniversitesi işletme okudum. Doğrusu sanattan sonra işletme okumak hiç yaramadı bana. Ben 1996 dan beri mücevher tasarımı yapıyorum.

Size göre mücevher nedir?

Biliyorum ki genelde insanlar değerli tasların metallerin kullanıldığı takıları mücevher olarak yorumlarlar. Benim için ise mücevher tek olandır. Çünkü eşsiz bir takıdan daha değerli ne olabilir ki?

Yorum Takı Tasarım   2020 ağustos ayında kurulmus olmasına rağmen kökleri 1990 lara kadar uzanmaktadır.

İş ilkelerimizin ilki dürüst ticaret yapmak olup ''VERGİLENDİRİLMİŞ KAZANÇ KUTSALDIR'' düşüncesini benimsiyor tum ticari faaliyetlerimizi faturtalı olarak yürüyüyoruz.

İkincisi orijinal ürünler sunmak. Su ana kadar alışverişte bulunduğumuz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin ikincisini üretmemiştik ancak müşterilerimizden aldığımız reaksiyonlardan dolayı belli sayıda üretme kararı aldık. Ancak kişiye özel tasarımlarımıza da devam ediyoruz.

Kullandığımız malzemeler ; doğal taşlar, metaller (ki ben gümüş asığıyım)  olup, bu malzemeleri orijinal tasarımlarımızda biraraya getirerek özel takılar haline dönüştürüyoruz diyerek yaptığımız işi tanımlayabiliriz. 

Keyifli alışverişler...